Opel website

Over ons

Home > Over ons

Organisatie

Autobedrijf Kooiman B.V. is al meer dan 45 jaar een begrip in Oud-Beijerland en omstreken. In onze showroom bieden wij een ruim assortiment mooie, jonge, gebruikte auto's aan. Gemiddeld hebben wij zo'n 125 gebruikte auto's, in alle prijsklassen, in ons bestand. U kunt bij ons ook terecht voor de aanschaf van een nieuwe Opel. Bekijk alle aanwezige modellen in onze showroom en maak desgewenst een proefrit.
 
Organisatie

Historie

Autobedrijf Kooiman B.V. is al meer dan 45 jaar een begrip in Oud-Beijerland en omstreken. In onze showroom bieden wij een ruim assortiment mooie, jonge, gebruikte auto's aan. Gemiddeld hebben wij zo'n 125 gebruikte auto's, in alle prijsklassen, in ons bestand. U kunt bij ons ook terecht voor de aanschaf van een nieuwe Opel. Bekijk alle aanwezige modellen in onze showroom en maak desgewenst een proefrit.

   1973
 

Oprichting / start van Garage W. Kooiman Aan de Piet Heinstraat 18, Woonhuis met garage, de garage vergroot tot dubbele garage.

Verhuisd naar Adm. de Ruyterstraat 153. Eerst huren van de loods (350 vierkante meter). Later de loods met grond en woonhuis gekocht. Een hal/showroom met plaats voor ongeveer 25 autos.

 
1976   
   1984
 

Verhuizing naar pand aan de Langeweg 5. 1050 vierkante meter bebouwing en 2800 vierante meter totaal grondoppervlakte.

Open huis van de vernieuwde werkplaats en aanvang Lancia dealerschap, tevens de presentatie van de nieuwe Lancia Thema.

 
1987
1995
 

Nieuwbouw van de plaatwerkerij.

Bouw van een nieuwe showroom voor Lancia, later de GM showroom.

 
1996   
1998
 

25 jarig bestaan.

30 jarig jubileum, bij elke verkochte auto een gratis helicoptervlucht boven Oud-Beijerland.

 
2003
2008
 

Start nieuwbouw Langeweg 3c.

Opening nieuwbouw Langeweg 3c.

 
2009
2012
 

Opel en Chevrolet nieuw inpandig op Langeweg 3c.

Winnaar Opel Klanttevredenheid award.

 
2015
2016
 

Renovatie schade afdeling en begin samenwerking met de Autoschade herstelgroep AHG Start camper onderhoud.

 
 
 

Team

Wij beschikken over 3500 m2 verkoopoppervlakte, een hypermoderne werkplaats, die aan alle eisen voldoet en een uitgebreide wasstraat waar u uw auto kunt wassen terwijl u wacht in onze comfortabele gastenhoek. In onze werkplaats verrichten wij allerhande reparaties, onderhoud, APK keuringen, het afvullen van airco systemen en het herstellen van voorruitschade. In onze eigen schadeafdeling kunt u terecht voor vakkundig autoschadeherstel, plaatwerk, spuitwerk en spot repair voor kleine schades.

Herman Kooiman

Directie

herman@kooiman.nl

André Kooiman

Directie - Inkoop

andre@kooiman.nl

Peter Maas

Verkoop occasions

peter.maas@kooiman.nl

Henk van den Berg

Verkoop Occasions

henk@kooiman.nl

Wouter Reedijk

Verkoop occasions

wouter@kooiman.nl

Henri Remmers

Verkoop Opel Nieuw

henri@kooiman.nl

Reinier Kegel

Verkoop Opel Nieuw

reinier@kooiman.nl

Jaap Roosenburg

Aftersalesmanager

jaap@kooiman.nl

Peter van Steensel

Werkplaatsreceptie

peter@kooiman.nl

Vincent Reedijk

Werkplaatsreceptie

vincent@kooiman.nl

Frans van der Meer

Schademanager

schade@kooiman.nl

Leo Schelling

Magazijnmedewerker

leo@kooiman.nl

Aart Biesbroek

Magazijnmedewerker

aart@kooiman.nl

Koos Beverloo

Administratie

koos@kooiman.nl

Marjan van der Waal

Administratie

marjan@kooiman.nl

Deborah Bogaerds

Receptie/Klantencontact

telefoniste@kooiman.nl

Susanne Kooiman

Receptie/Klantencontact

susanne@kooiman.nl

Wist u dat wij Opel dealer zijn?

Wij hebben zowel nieuwe als jong gebruikte Opels